Teletekst 829 – Stand Eerste divisie

Op teletekst pagina 829 staat de actuele stand van de Keuken kampioen divisie. De Eerste divisie is de op een na hoogste voetbalcompetitie van Nederland. Officieel heet de competitie de Keuken kampioen divisie. De naam van de competitie is afhankelijk van de sponsor. Tot 2018 was de sponsor Jupiler. Op dat moment was het biermerk Jupiler de sponsor.

In tegenstelling tot de Eredivisie waar 18 clubs deelnemen, strijden er in de Eerste divisie 20 clubs om de felbegeerde kampioenstitel. Deze titel geeft tevens recht op promotie naar de Eredivisie. Daarnaast maken de clubs met een periodetitel en de beste ploegen van de ranglijst ook nog kans om via de play-offs te promoveren naar de Eredivisie.

Ook voor de Keuken Kampioen divisie kan er een eeuwige stand worden opgesteld. Deze ranglijst laat per club het totaal aantal punten zien van alle wedstrijden uit de eerste divisie sinds de oprichting. Deze stand kunt u hieronder zien. Hier worden alleen de eerste 20 clubs getoond.

ClubGespeeldPunten
FC Eindhoven20292561
SC Cambuur16702431
Helmond Sport17512191
FC Den Bosch14252182
FC Volendam13312138
SC Veendam16982063
Heracles Almelo14651955
Excelsior12701899
VVV-Venlo12951895
De Graafschap11971816
Telstar14851794
FC Dordrecht14621789
PEC Zwolle10411705
FC Emmen11791584
Go Ahead Eagles10351481
Fortuna Sittard11161467
RBC Roosendaal11971452
MVV Maastricht9641413
Vitesse8531352
HFC Haarlem10031252